Atto Verticale - o marce

Zegarki Atto Verticale

 

IDEA

Atto Verticale jest ekscentrycznym konceptem Masera Design zrodzonym z unikalnego pomysłu na zegarek mechaniczny z ręcznym naciągiem zamknięty w kopercie z anodowanego aluminium. Klasyczny mechanizm doskonale współgra ze świeżymi, kolorowymi kopertami i paskiem. Pomiędzy dwoma szkłami szafirowymi został zawieszony mechanizm nadający zegarkowi silną i charakterystyczną osobowość.
Kolorowy, wyrafinowany i stylowy; niekonwencjonalny design z wymiennymi paskami uzupełnia dynamiczne działanie wertykalnego mechanizmu.

NAKRĘĆ GO SAM!

O ręcznym naciągu

Niektórzy mogą sądzić, że zegarek z ręcznym naciągiem jest przestarzały, ale to nieprawda. Mowa tu nie o zegarkach zabytkowych, ale o wyższej półce czasomierzy. Atto VERTICALE jest tego dowodem: kolorowe i innowacyjne zegarki z ręcznym naciągiem nadążają za obecnymi trendami.

W erze, w której wszystko jest połączone, ci, którzy nie chcą wyłącznie podążać za technologicznymi trendami, ludzie przekorni i myślący samodzielnie: właśnie niekonformiści mogą należeć do grupy, która nosi zegarek nieautomatyczny.

Zaczęcie dnia od nakręcenia zegarka jest rytuałem, który zapewni mu wystarczający czas do działania. Można powiedzieć, że sam tworzysz czas. Żołnierze na łodziach podwodnych wybierają zegarki z naciągiem ręcznym, uznając je za najbardziej godne zaufania. W rzeczywistości dla oficerów marynarki wojennej przyjętym zwyczajem jest nakręcanie zegarka o określonej godzinie każdego dnia.

 

Kup zegarek Atto Verticale

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl