Audaz - o marce

Zegarki Audaz

 

AUDAZ to łacińskie słowo oznaczające ODWAŻNY i takie właśnie są nasze zegarki.

Duch i DNA marki bierze się ze sposobu, w jaki patrzymy na życie. Przygoda jest jego częścią. Teraz Ty przeżyj swoją.
Audaz specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych diverów, używając do tego stosownej technologii i najlepszej jakości komponentów, aby sprostać wymaganiom, jakie im stawiasz, zarówno na powierzchni, jak i pod wodą.

Prowadzimy działalność od 2016 roku. Jesteśmy skoncentrowani na zapewnieniu najwyższej jakości, stylowych projektów i solidnych konstrukcji naszych zegarków, które są w naprawdę przystępnych cenach.

WYJĄTKOWY STYL

Nasze projekty napędza pasja; projektowanie zegarków o wyjątkowym wyglądzie sprawia nam frajdę i jesteśmy w tym odważni, co współgra z naszym DNA. Wszystkie zegarki Audaz są zaprojektowane i stworzone od zera. Inwestujemy poważne sumy w produkowane na zamówienie formy dla naszych kopert i innych części, aby nasze zegarki miały wyjątkowy i indywidualny charakter.

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ

Wysokie osiągi wymagają dużego poświęcenia. Nasz zespół rozumie, jak ważne jest zadowolenie klienta, dlatego nasze zegarki są konstruowane, aby były stylowe, mocne i trwałe. Wszystkie zegarki są konstruowane, żeby zapewnić wysoką wodoodporność w przedziale od 100 do 500 metrów (350-1650 stóp). Tym samym są w pełni przygotowane zarówno na rekreacyjne pływanie, jak i nurkowanie w głębokich, niezbadanych wodach. Każdy zegarek przechodzi restrykcyjną kontrolę jakości, zanim zostanie zapakowany i wysłany do końcowego użytkownika.

Dzięki wykorzystaniu takich materiałów jak stal nierdzewna 316L, szkło szafirowe, aplikacji masy świecącej Swiss Super Luminova na wskazówkach i indeksach, ogniwom solid end oraz napędzaniu zegarków godnymi zaufania mechanizmami od szanowanych marek, takich jak ETA, Ronda, Seiko i Miyota, jesteśmy w stanie dostarczyć produkty o nienagannej jakości, które stoją na poziomie znanych, luksusowych marek, ale ich cena jest znacznie niższa.

WSPARCIE

Aby zapewnić przyjazną obsługę klienta, Audaz Watches działa i realizuje wszystkie wysyłki z Hong Kongu. Aby uzyskać pomoc, wystarczy zwrócić się do jednego z autoryzowanych dealerów marki.

 

Kup zegarek Audaz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl