Bólido - o marce

Zegarki Bólido

 

Nasza wizja
"Aby stworzyć nowy typ zegarka pasujący do naszego postrzegania architektonicznego stylu i funkcjonalności. Wyprodukowany w Szwajcarii po nie-szwajcarskich kosztach".
Simon Husslein & Pierre Nobs, założyciele Bólido Watch Sàrl.

Styl jest procesem logicznym
Nic w archetypicznej architekturze Bólido nie jest przypadkowe - to rezultat gruntownych badań technicznych. Solidny pręt z nierdzewnej stali jest kształtowany za pomocą nowoczesnej tokarki. W drugiej osi tego procesu kopercie jest nadawane charakterystyczne nachylenie.
Stąd też asymetryczna wysokość na godzinie dwunastej jest logicznym położeniem dla dużej, łatwej w użyciu koronki w dobrze chronionym miejscu.

Konstrukcja Bólido
Wnętrze koperty Bólido jest obrabiane od górnej strony, dlatego mechanizm, tarcza i wskazówki są umieszczane także od góry. Ta nietypowa konstrukcja zmniejsza ilość potrzebnych części o jedną trzecią i poprawia wodoodporność - nieistniejący dekiel nie może przecież przeciekać!
Nasze systematyczne badania na temat metod wydajnej produkcji pozwalają na ekonomiczne wytwarzanie Bólido na terenie Szwajcarii bez poświęcenia wysokiej jakości produktu.

 

Kup zegarek Bólido

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl