Carpathia - o marce

Zegarki Carpathia

 

ZEGARKI Z CHICAGO OSADZONE W SZWAJCARSKIEJ TRADYCJI

Carpathia Watch Co. ucieleśnia powrót luksusowej marki zegarków do Chicago. Staramy się tworzyć wyjątkowe czasomierze, które gotowe na nowe czasy, łączą wpływy tradycji i kultury. Czerpiąc inspirację ze zróżnicowanej metropolii, nasze zegarki są wszechstronne, ale ponadczasowe. Każdy zegarek Carpathia jest zaprojektowany w Chicago i złożony w Szwajcarii, czerpiąc garściami z naszych europejskich korzeni, z sercem w postaci szwajcarskiego mechanizmu.

Mark Para przez całe życie był entuzjastą zegarków, niezłomnym odkrywcą poddającym renowacji zegarki vintage. Mając za sobą lata odnawiania zegarków sam postanowił odcisnąć swoje piętno w świecie pierwszorzędnych zegarków. W Carpathia Watch Co. czerpiemy radość z praktycznego doświadczenia w wytwarzaniu czegoś osobistego, by zaoferować zegarki, które przekraczają granice tymczasowej mody i po latach będą mogły być przekazane zgodnie z tradycją.

 

TWÓJ ZEGARMISTRZ

Mark Para jest założycielem marki Carpathia, projektantem i zegarmistrzem. Jest przedstawicielem drugiego pokolenia w polsko-amerykańskiej rodzinie, urodzony w Chicago. Z zawodu grafik, marzył, by jego trwająca całe życie pasja do zegarków stała się jego głównym zajęciem. Projektował zegarki dla kilku innych firm i spędził wiele lat, kolekcjonując i odświeżając zegarki vintage. Jego miłość do antyków rozciąga się również na bogatą kolekcję zegarmistrzowskich narzędzi - w tym oryginalne biurko zegarmistrzowskie J. H. Rosberg wytworzone w Chicago w 1920 roku.

 

Kup zegarek Carpathia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl