Eliana Timekeeper - o marce

Zegarki Eliana Timekeeper

 

Nasza historia

The Eliana Timekeeper jest butikiem z damskimi zegarkami założonym w 2019 roku przez Sherrie Han w Singapurze. Firma dąży do przesuwania granic w kategorii zegarków mechanicznych dla kobiet, odwołując się do tradycji zazwyczaj wiązanych z męskimi zegarkami i pracując z tymi samymi dostawcami co luksusowe marki.

Ale jak to się zaczęło?

Sherrie dorastała, nosząc zegarki każdego dnia; w wieku dwudziestu lat rozkładała mechaniczne zegarki na części i tworzyła niepowtarzalne czasomierze na podstawie części, które znalazła. Frustrowało ją to, że nie mogła znaleźć pięknego, wyrafinowanego zegarka, który naprawdę by się jej spodobał (albo by mogła sobie nie niego pozwolić jak młoda osoba). W przeciwieństwie do różnorodności i kusztu, jaki można znaleźć na rynku zegarków dla mężczyzn, większość zegarków dla pań charakteryzowała się tanimi kwarcowymi mechanizmami, a te mechaniczne były nazbyt masywne, męskie, lub zbyt dekoratywne.

"Rozmawiałam z ludźmi pracującymi w branży zegarkowej i pytałam ich, dlaczego tak trudno znaleźć ładny i przystępny cenowo damski zegarek mechaniczny i wszystko odpowiadali mi to samo - bo nie ma na nie żadnego zapotrzebowania", opowiada Sherrie. Szybkie badania rynku ujawniły także przekonanie, że większość kobiet woli kwarcowe zegarki, które "ładnie wyglądają".

Sherrie wyraziła sprzeciw. Była przekonana, że producentów zegarków stać na więcej - oraz że wymagające, współczesne kobiety nie zadowolą się już zegarkiem, który jest zwyczajnym przedmiotem.

Tak w 2019 roku Sherrie stworzyła The Eliana Time Keeper - butik z zegarkami, którego celem jest projektowanie unikalnym i pięknych zegarków dla współczesnych kobiet w oparciu o trzy zasady stylistyczne:

Po pierwsze, każdy Eliana Timekeeper zawiera nowy wymiar wyjątkowości i piękna. Poprzez stosowanie tradycji typowych dla męskich zegarów premium i eksperymenty z nowymi materiałami i designami, zegarki te mają w intencji sposób noszenia i myślenia o zegarkach przez kobiety.

Po drugie, zegarki są luksusowe i pasują nawet do sali posiedzeń - a jednocześnie przystępne cenowo. Poprzez projektowanie od zera, partnerstwo z tymi samymi dostawcami, z którymi pracują luksusowe marki i koncentrację na e-commerce, The Eliana Timekeeper jest w stanie stworzyć wysokiej jakości zegarki w uproszczonym łańcuchu dostaw, dzięki temu oszczędzając kosztów nabywcy. Sherrie osobiście nadzoruje kontrolę jakości każdego tygodnia, a każdy zegarek jest indywidualnie numerowany.

Po trzecie, dla Sherrie zegarek mechaniczny jest jak żywy i odzwierciedla wyrafinowanie nowoczesnej kobiety. Piękno dźwięku, kiedy kółko balansowe wskakuje na swoje miejsce, uruchamiając zegarek i satysfakcja z tego faktu są bezcenne, podczas gdy symetria, design, niezawodność i dokładność mechanizmu dają jej wiele radości.

Miłego oglądania!

Eliana jest imieniem pierwszego dziecka Sherrie.

 

Kup zegarek Eliana Timekeeper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl