Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Opcje przeglądania
Producent

NTH

NTH jest amerykańskim brandem zainspirowanym przez style klasyczne i vintage, ale wynosi zegarki na nowy poziom. Do NTHej potęgi!

OTO NTH

Dlaczego właśnie NTH? Co to oznacza? Czy to "Enth", a może "N-T-H"? W algebrze N reprezentuje nieznaną wartość o nieskończonych możliwościach. Proces rozwiązywania równania, żeby znaleźć wartość N jest procesem redukcji nieznanego i nieskończonego do znanego i skończonego. Bardzo przypomina to projektowanie, które zaczynamy od pustej kartki, ale poprzez udoskonalanie projektu dochodzimy do końcowych efektów. Czasami proces projektowania jest próbą stworzenia czegoś zupełnie nowego, ale często to rozwijanie już istniejących pomysłów. Każdy model NTH nadaje nowe znaczenie klasycznym, vintage'owym konstrukcjom, więc mógłbyś rozszyfrować naszą nazwę jako "Nod To History" (ang. "ukłon w stronę historii") lub jako wyraz naszego celu, jakim jest rozwój naszych projektów do maksymalnego stopnia, czyli do NTH-ej potęgi!

NTH DevilRay, Turquoise (bez daty) + latarka UV NTH DevilRay, Turquoise (bez daty) + latarka UV
Producent: NTH
Cena: 2 599,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
NTH - latarka UV NTH - latarka UV
Producent: NTH
Cena: 99,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej

FAQ:

1. Skąd pochodzą zegarki NTH?

NTH jest amerykańską marką zaliczaną do grona tzw. "mikrobrandów". Producent jest obecny na rynku od 2014 roku i od tego czasu zyskał wielu zwolenników na całym świecie - od Nowego Jorku po Hong Kong.

2. Co oznacza nazwa NTH?

Nie jest znana jednoznaczna odpowiedź na to pytanie, bo producent podaje dwa tłumaczenia. Po pierwsze, NTH może być skrótem od "nod to history", czyli "ukłon w stronę historii", będącym komentarzem do stylistyki, w jakiej obraca się marka. Wreszcie NTH możemy rozumieć jako zbitkę wartości N z "th", w języku angielskim łączącym się z liczebnikami porządkowymi. Enty, entego stopnia, do n-tej potęgi - oznacza coś nieskończonego, najbardziej rozwiniętego, na najwyższym możliwym poziomie.

3. W jakim stylu tworzy zegarki NTH?

NTH swoją stylistyką odwołuje się do zegarków vintage powstających w drugiej połowie XX wieku. Marka czerpie inspirację z klasycznych projektów i interpretuje je na swój sposób, używając przy tym nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium