RVLVR - o marce

Zegarki RVLVR

 

RVLVR to marka, która powstała zainspirowana klasyczną bronią palną - rewolwerem. Na wzór legendarnej broni, naszą misją było stworzyć zegarek, który będzie prosty, precyzyjny i niezwykle trwały. Bazując na tym pomyśle, uważnie i rozmyślnie zajęliśmy się każdym aspektem zegarka.

Jako fani broni, w RVLVR zawsze byliśmy zachwyceni bardzo prostym pięknej broni krótkiej. Zaczynając od jej bezkompromisowej niezawodności, aż po ikoniczny obrót jej komory, rewolwer jest, co tu ukrywać, legendą. Łącząc tą miłość z naszą pasją do zegarków, w 2015 roku wyruszyliśmy w podróż, aby stworzyć naszą wizję zegarka idealnego.

Nasza nazwa:

RVLVR - chociaż powinna być wymawiana jako "Revolver", zdecydowaliśmy się przeliterować ją w taki sposób, częściowo nawiązując do połowy XVI w., czasu określanego przez historyków jako powstania cywilizacji Zachodu i islamskich imperiów, których sukcesy opierały się na innowacyjnym wykorzystaniu prochu w militariach.

W tamtych czasach, częstą praktyką było wymawianie litery "V" jako "U", ponieważ litera "V" powstała dopiero wraz z narodzinami prasy drukarskiej. Dzięki temu wymówienie nazwy RVLVR jako "RULUR" lub "ruler" (ang. "miarka") odsłania ukrytą, alternatywną nazwę, idealnie pasującą do czasomierzy, które mogą służyć do zaznaczania i oceny kamieni milowych podczas podróży przez życie.

Kontynuując ten tok myślenia, łacińskie powiedzenie “Tempus Rerum Imperator” tłumaczone jako "Czas, dowódca wszystkich rzeczy" skłania do zadumy nas obecną chwilą i jej znaczeniem.

Mają to z tyłu głowy, wiele naszych wcześniejszych zegarków miało nadruk "Carpe Diem" jako ciągłe przypomnienie, żeby chwytać dzień. Chociaż termin upowszechnił się w XIX wieku, takie przekonanie można już odnaleźć w XVII, w pierwszej zwrotce poematu "To the Virgins, to Make Much of Time" Roberta Herricka z 1648 roku.

Rewolwer reprezentuje ludzkie życie, ponieważ ucieleśnia naszą bezwarunkową śmiertelność. Naszą odpowiedzialnością jest "chwytać dzień" i wykorzystywać jak najlepiej momenty, których ciągle ubywa.

 

Nasi klienci

Jesteśmy nieskończenie wdzięczni za ogromne wsparcie ze strony naszych klientów. Od powstania firmy wyprzedaliśmy wszystkie nasze partie zegarków i teraz celujemy w luksusowy segment, aby zaoferować wspaniałe, niezawodne zegarki w przystępnych cenach. Podnieśliśmy jakość wykonania i użytych materiałów i już nie możemy doczekać się, żeby pokazać Wam, co pojawi się w naszym sklepie w najbliższej przyszłości.

NASZ CEL

Nasz cel jest prosty - dostarczyć Ci nadzwyczajny, zajefajny zegarek w korzystnej cenie. Zegarek, który będzie wyjątkowy, piękny i inspirujący w jednym.

KILKA SŁÓW OD WŁAŚCICIELA
Nazywam się Dan Uchida i jestem założycielem marki RVLVR. Jako miłośnik zegarków szczerze wierzę, że inwestujesz w czasomierze wysokiej jakości, które są warte każdej złotówki. Osobiście wydałem tysiące dolarów, kolekcjonując zegarki i szukając tego idealnego, aż sam postanowiłem taki stworzyć.

Nasze zegarki są objęte dwuletnią gwarancją, która obejmuje wszystkie wady produkcyjne, ale zapewniamy, że wszystkie użyte przez nas części zostały starannie wyselekcjonowane.

 

Kup zegarek RVLVR

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl