Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Opcje przeglądania

RZE

ZMONTOWANE DLA PRZYGÓD. STWORZONE, BY PRZETRWAĆ.
Sercem RZE jest doskonalenie rzemiosła tytanowych zegarków, które są wytrzymałe, wszechstronne i nie naruszają równowagi ekologicznej. Jesteśmy małym zespołem ulokowanym w słonecznym Singapurze i Malezji, budującym i projektującym narzędzia dla codziennych poszukiwaczy przygód.

Jeśli zamierzasz zagłębić się w niezbadane terytoria, będziesz potrzebował czasomierza, który Cię nie zawiedzie. A RZE jest tym wiernym towarzyszem, który wygodnie spoczywa na Twoim nadgarstku i sprawia, że świetnie wyglądasz na każdym kroku swojej drogi. Nasze zegarki są zaprojektowane, by być tak wygodne, że możesz nawet zapomnieć, jak świetnie wyglądasz.

W RZE chodzi nam o odkrywanie następnego szczytu podczas eksploracji - Twojego prywatnego Everestu. Nasze produkty mają być przy Tobie, gdy osiągasz kolejne wyżyny. Teraz już możesz wyruszyć przed siebie i zobaczyć, co będzie Twoim kolejnym wielkim odkryciem.

RZE - Resolute SC 2022 Sky Blue RZE - Resolute SC 2022 Sky Blue
Producent: RZE
Cena:

3 145,50 zł

zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
RZE - Resolute 2022 Workbench RZE - Resolute 2022 Workbench
Producent: RZE
Cena:

2 270,50 zł

zawiera 23% VAT

WARTOŚCI RZE

01. ZAWSZE IDZIEMY NAPRZÓD
Wierzymy w eksperymentowanie. Nieustannie próbujemy nowych rzeczy, zawsze ulepszamy, i zawsze zmierzamy do przodu - razem z naszymi partnerami, dostawcami i klientami.
02. TWORZYMY NAJLEPSZY PRODUKT
Nasze kryteria najlepszego produktu obejmują jego funkcjonalność, możliwość naprawy i przede wszystkim wytrzymałość. Mocno wierzymy w naprawę zamiast zastępowania produktów i ostatecznie tworzymy produkt, który może przetrwać generacje, a w najgorszym razie podlegać recyklingowi. Tworzenie najlepszych produktów ratuje naszą planetę.
03. DOBRO ŚRODOWISKA I NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Czynimy dobrze dla ludzi oraz dla naszej planety. Skupiamy się na budowaniu wytrzymałych produktów, które będą służyć przez pokolenia, aby nie trzeba było ich wymieniać na nowe i chronimy Matkę Ziemię podczas każdego etapu produkcji.
04. SZCZEROŚĆ W NASZYCH DĄŻENIACH
Przyjaźń trzyma nas razem, a społeczność motywuje do działania. Zawsze chcemy tworzyć relacje z naszymi klientami, pozostając skromni i otwarci na dialog oraz krytykę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl