Subdelta - o marce

Zegarki Subdelta

 

Historia marki SUBDELTA

SUBDETLA powstała z pasji do projektowania i tworzenia wyjątkowych zegarków-narzędzi, które są bardzo autentyczne, wytrzymałe i nadzwyczajnej jakości.

Wszystko zaczęło się od zegarka P1lot One. Ten nadzwyczajny zegarek pilot z tytanu gatunku 5 dla leworęcznych z mechanizmem ETA/Unitas 6498-1 z naciągiem ręcznym powstał wyłącznie dla członków największego holenderskiego forum poświęconego zegarkom, Horlogeforum.nl. Zegarki zostały wyprzedane w zaledwie tydzień. W maju 2015 roku na Międzynarodowym Lotnisku w Teuge przekazaliśmy 52 zegarki ich nowym właścicielom.


52 koperty zegarka P1lot One z tytanu gatunku 5, przygotowane do ręcznego szczotkowania przez naszego zegarmistrza

 

SUBDELTA Periscope

Zegarek Subdelta Periscope, 24-godzinny automat z jedną wskazówką, wykuty z piaskowanego tytanu gatunku 5 i napędzany przez wykonany na zamówienie mechanizm z Rosji. Matowy wygląd i tarcza podzielona na dzień i noc idealnie pasowała do motywu łodzi podwodnej. Zegarek został zbudowany przez około 25 entuzjastów z całego świata, nazywanych przez siebie "Dowódcami". Każdy z nich dostał swój unikalny number, który został wygrawerowany na koronce. Obecny tutaj krzyżacki design jest czymś zupełnie niespotykanym.

 

SUBDELTA Ace i Blue Ace

 
2017 roku to projekt o nazwie "Ace", surowy, specjalnie zaprojektowany zegarek-narzędzie z tytantu gatunku 5 z tarczą o sandwiczowej konstrukcji zapewniającą najlepszą możliwą czytelność w dzień i w nocy. Użyto w nim poważnie zmodyfikowany, przeprojektowany szwajcarski mechanizm z naciągiem ręcznym (baza: ETA 6497) z regulatorami swan neck.


Ostatnia edycja zegarka SUBDELTA Ace to stalowy zegarek o niebieskiej tarczy, nazwany Blue Ace - niektóre z polerowaną, a inne z piaskowaną koronką, w obu wersjach z tytanu.

 

Rok 2019 przyniósł limitowaną edycję zegarka SUBDELTA Quattro. To zegarek-narzędzie o 40 mm średnicy ze szwajcarskim, mechanicznym serdem z wyjątkową, obracającym się sekundowym dyskiem pośród innych świetnych detali i specyfikacji. Ten zegarek z jedną wskazówką został ręcznie zmodyfikowany przez naszego holenderskiego zegarmistrza i może być noszony z koronką po każdej stronie, a więc także na każdym nadgarstku, stąd nazwa "quattro". Ponieważ zegarek nie ma góry ani dołu, można go obracać poprzez zamiany połowy paska.

Zegarek trafił do produkcji po udanej prezentacji na Horlogeforum.nl, gdzie prawie został wybrany jako limitowana edycja dla członków forum Horlogeforum.nl. Pomimo przegranej o kilka głosów nadal zdecydowaliśmy się wyprodukować zegarek, jako limitowaną edycję, ale już dostępną dla każdego.

SUBDELTA nadal przekształca swoje wartości w poszukiwaniu idealnego czasomierza zgodnego ze swoimi korzeniami.

Bardzo ciężko pracujemy nad nową linią luksusowych zegarków, żeby podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej.

Nową linię od razu będzie można rozpoznać jako SUBDELTĘ, ale zbudowaną na pomocą nieczęsto spotykanych technik i materiałów.

Naszą misją jest tworzenie najlepszych, najtrwalszych i najwyższej jakości zegarków. Czekajcie na dalsze informacje!

 

Kup zegarek Subdelta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl