Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odważny styl spotyka techniczną doskonałość w automatycznym zegarku Reef Diver.

Entuzjaści zegarków do nurkowania znajdą w nim kompletny zestaw, który wytrzymuje ciśnienie do 300 metrów pod wodą, a z dodanym mechanizmem zaworu helowego jest jeszcze bezpieczniejszy.

Reef Diver ma solidną kopertą z nierdzewnej stali o średnicy 45 mm, bransoletę z ogniwami solid end zapewniającą perfekcyjne dopasowanie, a do paczki jest także dołączony dodatkowy silikonowy pasek, aby w razie potrzeby zmniejszyć masę zegarka.

Szkło szafirowe chroni przed rysami front zegarka, a chojnie zaaplikowana na wskazówki i indeksy masa świecąca Swiss Super Luminova zapewnia czytelność w ciemnych warunkach. Zegarek jest napędzany przez mechanizm automatyczny Seiko NH35A z 24 kamieniami.

Drobiazgowa uwaga poświęcona detalom zaprocentowała w postaci przejrzystości zegarka i jego osiągów. Zegarki Reef Diver podlegają ścisłej kontroli jakości, aby dostarczyć klientowi zegarek dla nurków o najwyższej jakości. Reef Diver jest przeznaczony dla pewnych siebie mężczyzn szukających stylowego, dokładnego i niezawodnego zegarka-narzędzia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl