WIOSENNE NOWOŚCI 
 PREMIERA NAJNOWSZYCH ZEGARKÓW SINN 
 JUŻ 22 LUTEGO O GODZ. 9.00 

Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Opcje przeglądania
Producent

Sealander

Eza Sealander Black Eza Sealander Black
Producent: Eza
Cena: 4 850,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Eza Sealander Blue Eza Sealander Blue
Producent: Eza
Cena: 4 850,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Eza Sealander Bronze Blue Eza Sealander Bronze Blue
Producent: Eza
Cena: 5 175,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Eza Sealander Bronze Green Eza Sealander Bronze Green
Producent: Eza
Cena: 5 175,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Eza Sealander DLC Eza Sealander DLC
Producent: Eza
Cena: 5 300,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Eza Sealander Green Eza Sealander Green
Producent: Eza
Cena: 4 850,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej

Gdzie

Zegarki Eza są składane w Pforzheim w Niemczech. To miejsce, w którym zaczęła się cała historia marki Eza. Pforzheim ma długą historię w wytwarzaniu czasomierzy i biżuterii. Tym samym nie ma lepszego sposobu na odwołanie się do korzeni marki. Doświadczeni zegarmistrzowie montują ręcznie każdy z zegarków i przeprowadzają testy jakościowe odnośnie wyglądu i aspektów technicznych. Jeśli tylko któraś z części nie jest perfekcyjna, nie zostaje użyta. To sposób, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość zegarków, które docierają do naszych klientów.

Historia zegarka

Sealander powstał z pragnienia posiadania divera vintage bez potrzeby konieczności bycia właścicielem dużego budżetu. Dlatego zaprojektowaliśmy nasz własny zegarek, czerpiąc elementy wyglądu z oryginalnych zegarków Eza. Zegarek jest wierny wszystkim funkcjonalnym elementom zegarka dla nurków. 1) Automatyczny mechanizm. Kiedy nurkujesz, nie chcesz, żeby rezerwa chodu mechanizmu się wyczerpała. W szczególności, że nie możesz otworzyć koronki i nakręcić zegarka pod wodą. Automatyczny mechanizm zapewnia działanie podczas całego czasu nurkowania. 2) Jednokierunkowy bezel, aby odmierzać czas. Podczas nurkowania nie chcesz musieć się koncentrować na pamiętaniu dokładnej minuty, w której zszedłeś pod wodę. Bezel umożliwia łatwe ustawienie znacznika przy minutowej wskazówce. Odczyt upływu czasu jest możliwy dzięki markerom ustawionym co 5 minut. Bezel porusza się wyłącznie w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. W przypadku przypadkowego obrócenia bezela podczas nurkowania, możliwe jest jedynie skrócenie mierzonego czasu - w przypadku ograniczonego zapasu powietrza to bardzo użyteczne. 3) Tarcza w ciemnym kolorze (nie biała) z wyraźnymi markerami i wskazówkami. Dzięki temu możliwy odczyt czasu pod wodą jest łatwiejszy. 4) Wyraźne i proste kształty indeksów godzinowych. Zamiast cyfr rzymskich lub arabskich używamy zwykłych prostokątnych kształtów. Są czytelniejsze w ciemnej wodzie. 5) Indeksy i wskazówki są wypełnione SuperLuminova. Ten materiał świeci w ciemnym otoczeniu, ułatwiając sprawdzenie godziny.

Współczesny vintage

Sealander czerpie z wizji Eza Watches, która polega na tworzeniu zegarków o wyglądzie vintage, ale przy użyciu nowoczesnych materiałów. Dzięki temu możesz połączyć to, co najlepsze w tych dwóch światach. Używaj swojego Sealandera wszędzie, nie martwiąc się, że musisz być bardzo ostrożny. Możesz go nosić na plaży lub w sali konferencyjnej. Aby powiedzieć więcej o użytych materiałach, warto wspomnieć, że używamy unikalnej mieszanki SuperLuminowa C3 wytwarzanej na specjalne zamówienie Eza (wszystkie materiały, które służą do podświetlenia wskazówek i indeksów w ciemności). Możesz mieć pewność, że nie ma drugiego zegarka z takim podświetleniem. Oprócz tego stosujemy podwójnie wypukłe szkło szafirowe. Zapewnia ono wygląd vintage, wodoodporność i jest niemożliwe do zarysowania. Co więcej, ceramiczny bezel również jest rysoodporny i nie zmienia koloru pod wpływem promieniowania UV.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium