Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Pracujemy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. W razie pytań służymy pomocą mailową i telefoniczną.

Czas realizacji zamówienia jest podany w dniach roboczych.

 

Czas do wysyłki towaru jest podany odrębnie dla każdego produktu.

 

Standardowy czas realizacji zamówienia od momentu wysłania towaru z magazynu w Warszawie wynosi zazwyczaj 1 dzień roboczy (dostawa kolejnego dnia). W przypadku dostawy do paczkomatu dostawa następuje również w soboty i niedziele.

Paski WB Original są wysyłane z magazynu w Berlinie. Czas dostawy wynosi ok. 5 dni.

Zegarki Nordic Marine Instruments są wysyłane z magazynu w Berlinie. Czas dostawy do kilku dni zgodnie z harmonogramem pracy kuriera DHL.

 

Czas realizacji - specjalne statusy

Przedsprzedaż - premiera zegarka jest przewidziana w przyszłości i produkt zostanie dostarczony bezpośrednio po udostępnieniu go przez producenta swoim dystrybutorom.

Ustalany indywidualnie - informuje o konieczności rezerwacji zegarka. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością zapisów na listę oczekujących w oparciu o możliwości produkcyjne producenta. Po złożeniu zamówienia poinformujemy o przewidywanym czasie dostawy. W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem.

Q1, Q2, Q3, Q4 - w przypadku rezerwacji jesteśmy w stanie podać przybliżony czas realizacji zamówienia w obrębie kwartału danego roku:

Q1 - styczeń, luty, marzec
Q2 - kwiecień, maj, czerwiec
Q3 -lipiec, sierpień, wrzesień
Q4 - październik, listopad, grudzień

  

Wszystkie sprzedawane produkty są nowe, nieużywane, nieprzymierzane i pochodzą prosto od producentów.

W rzadkich przypadkach, gdy realizacja zamówienia zajmuje dłużej, niż przewidujemy, pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, dzieląc się informacjami o bieżącej lokalizacji oczekiwanej paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl