O nas

Drogi Kliencie/Droga Klientko! Nazywam się Bartek Mazurek i jestem założycielem Zatoki zegarków. Cieszę się, że w bezmiarze Internetu trafiłeś do mojego sklepu. Życzę przyjemnego przeglądania produktów i owocnych zakupów.

Pomimo rozwoju technologii i faktu, że każdy z nas może sprawdzić godzinę w swoim nowoczesnym smartfonie, entuzjastów klasycznych zegarków naręcznych nie brakuje. Dlaczego? Ponieważ ich czar jest ponadczasowy. Dotyku skórzanego paska lub zimnej bransolety na nadgarstku, refleksów odbijanych przez indeksy i ruchu płynnie sunącej po tarczy wskazówki sekundowej nie da się zastąpić.

Przez dziesięciolecia zegarek stał się wyznacznikiem statusu i niezbędnym dodatkiem stylowego mężczyzny. Szczególnie cenione są zegarki automatyczne, których popularność nie zmalała nawet mimo silnej konkurencji ze strony zegarków kwarcowych. Zegarek mechaniczny z naciągiem automatycznym działa dzięki skomplikowanej współpracy kół zębatych i sprężyny napędowej oraz wykorzystaniu praw fizyki. Taki zegarek ożywa właśnie dzięki noszeniu go przez właściciela, co wytwarza szczególny rodzaj więzi. Często jego działanie można podziwiać przez przeszklony tył zegarka. W produkcji mechanizmów, które są sercem każdego czasomierza, wiodą prym legendarni wytwórcy ze Szwajcarii i niezawodne marki z Japonii.

Dzięki połączeniu rozwiniętych technologii XXI w. i niezmierzonej kreatywności niezależnych marek, które przy ciągłej współpracy z odbiorcami tworzą i ulepszają swoje produkty, możemy wybierać spośród mnóstwa niezwykłych i doskonałych jakościowo zegarków, którym trudno się oprzeć.

A my postanowiliśmy je zebrać dla Ciebie w jednym sklepie. W Zatoce zegarków.

Zapraszamy na zakupy!

 

ZATOKA ZEGARKÓW™ powstała w 2020 roku jako efekt pasji do zegarków i pomysł na nowy biznes, który tchnie życie w polską scenę sklepów z zegarkami. Wykorzystując i nawiązując liczne kontakty, ogromnym nakładem pracy wprowadziliśmy na rynek nieobecne dotychczas w Polsce zegarki pochodzące od niezależnych marek z całego świata. Naszą ofertę uzupełniły produkty od renomowanych firm o długiej tradycji - niemieckiego Sinna i Hanharta. Ponadto to wszystko okrasiliśmy szerokim wyborem najwyższej jakości różnorodnych pasków do zegarka WB Original z Berlina.

Nasze zalety: wyłącznie nowe, oryginalne produkty, szeroki wybór, szczegółowe informacje o ofercie, bogate galerie zdjęć, atrakcyjne ceny, szybka, darmowa dostawa, polska gwarancja, nieustanne wsparcie klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl