Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Opcje przeglądania
Producent
Producent mechanizmu
Wielkość koperty
Wodoodporność
Rozmiar paska
Ochrona przed polem magnetycznym

Chronograf 936

Sinn 936 jest chronografem z równolegle rozmieszczonymi licznikami sekund i minut.

Co to oznacza? Sinn 936 bardzo przypomina jeden z najpopularniejszych zegarków marki, model 556. Dodatkowo Sinn 936 został wyposażony w autorski mechanizm marki o referencji SZ05, który umożliwia korzystanie ze stopera dzięki dwóm symetrycznie rozmieszczonym subtarczom. Subtarcza po lewej pokazuje płynnie poruszające się sekundy, podczas gdy subtarcza po prawej pokazuje minuty, jakie upłynęły od uruchomienia chronografu. Oba pierścienie zostały wykończone promieniście rozchodzącymi się żłobieniami, które powodują grę światła. Dodatkowo zegarek Sinn 936 ma kopertę utwardzoną za pomocą zapobiegającej zarysowaniom powłoki TEGIMENT; zegarek jest też antymagnetyczny. Sinn 936 jest interesującą wariacją popularnego motywu Sinna, która umożliwia również niezwykle czytelne i eleganckie wykorzystanie chronografu.

Sinn 936 | 936.010 + gratis

Sinn 936 | 936.010 + gratis
Sinn 936 | 936.010 + gratis

Eleganckie narzędzie: nawet na pierwszy rzut oka staje się oczywiste, co charakteryzuje ten chronograf z równoległym (ang. bicompax) rozmieszczeniem liczników.

Chronograf Sinn 936 jest godnym zaufania narzędziem do pomiaru czasu wyposażonym w technologię TEGIMENT oraz ochronę przed polem magnetycznym. Tarcza została zaprojektowana, żeby znacznie zwiększyć przejrzystość i czytelność. Mechanizm chronografu SZ05 został przeprojektowany w naszej firmie i koncentruje się na minutowym wyświetlaczu stopera ze skalą 60 sekund na godzinie 3 oraz płynących sekundach na godzinie 9. Zaletą tego jest brak konieczności dodania minut stopera, czego wymagają konwencjonalne, 30-sekundowe wyświetlacze minut w stoperze. Optymalna czytelność w ciemności jest zapewniona przez indeksy i wskazówki godzinową oraz minutową, które zostały pokryte białą, świecącą farbą. Co więcej, 936 jest odporny na ciśnienie do 10 bar oraz nie podlega niskiemu ciśnieniu.

Zegarek Sinn 936 może się także poszczycić przejrzystą estetyką designu wyrażonego przez eleganckie detale, takie jak szkieletowe wskazówki godzinowa i minutowa - obie zostały pokryte rodem i matowo szczotkowane. Pierścienie liczników minut i sekund stopera dają efekt mienienia się barwami, który jest spowodowany przez rozchodzące się od centrum subtarcz żłobienia.

Dostępność: MAGAZYN-FRANKFURT

Wysyłka w: 2-5 dni

Cena:

13 747,00 zł

zawiera 23% VAT
szt.
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl