•  Zegarki Sinn 

Technologia TEGIMENT - co to jest?

TEGIMENT

Stal nierdzewna utwardzona za pomocą technologii TEGIMENT zapewnia ekstremalną ochronę przed rysami na powierzchni koperty. Rysy na kopercie zegarka należą do przeszłości.

Technologie Sinn. Technologia TEGIMENT

TEGIMENT

Znacznie zwiększona odporność na rysy dzięki utwardzeniu powierzchni

Technologia TEGIMENT znacznie zwiększa twardość materiału, z którym została użyta, np. nierdzewnej stali. Technologia po raz pierwszy została użyta w podwójnym chronografie 756 na International Baselworld Watch and Jewellery Show w Bazylei w 2003 roku, zastępując technikę ice hardening stosowaną przy bezniklowych kopertach zegarków, zaprezentowanej w 2002. Pierwotnie technologii TEGIMENT używany wyłącznie na kopertach z nierdzewnej stali. Teraz termin ten odnosi się do wszystkich materiałów o wzmocnionej powierzchni.

Technologia TEGIMENT zapewnia wysokiej skuteczności ochronę przed rysami. Jednakże metoda nie jest oparta na aplikacji powłoki. Zamiast tego to sama powierzchnia materiału jest utwardzana podczas specjalnego procesu i w ten sposób powstaje powłoka ochronna (po łacinie "tegimentum"). Powierzchnia każdego zegarka używającego technologii TEGIMENT ma znacznie zwiększony poziom ochrony przed rysami niż wynikający z samej twardości użytego materiału.

  •  Zegarki Hanhart 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl